შინაგან საქმეთა სამინისტროს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტი გაცნობებთ, რომ 31 მაისს, პოლიციელის დღისადმი მიძღვნილ ღონისძიებასთან დაკავშირებით, კახეთის გზატკეცილზე 10:30 საათიდან 12:00 საათამდე ავტომობილების მოძრაობა შეიზღუდება.
წულუკიძის მოედნიდან ჩამომსვლელ - მ. ლაღიძის ქუჩაზე ტრანსპორტის მოძრაობა აიკრძალება.
ავტომანქანები იმოძრავებენ 17 შინდისელი გმირის ქუჩის გავლით, ჯავახეთს ქუჩის მიმართულებით.
ქალაქის ცენტრის მიმართულებით მიმავალი ავტომობილების ნაკადისთვის ასევე შეიზღუდება მოძრაობა და გადაადგილება შესაძლებელი იქნება კახეთის გზატკეცილიდან ჯავახეთის ქუჩისკენ ჩამსვლელი პანდუსით.
ამასთანავე, გაცნობებთ, რომ 31 მაისს, საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის ერთიანი მომსახურების თბილისის, მცხეთისა და რუსთავის სერვისცენტრები და სატელეფონო მომსახურების ცენტრი არ იმუშავებს. მოქალაქეები საპოლიციო სერვისების მიღებას შეძლებენ მ. ლაღიძის ქუჩაზე განთავსებული ექსპრესს ფილიალის საშუალებით 09:00 საათიდან - 18:00 საათამდე.

The Patrol Police Department of the Ministry of Internal Affairs would like to inform citizens that on May 31, in connection with the event dedicated to the Police Day, the traffic movement on Kakheti Highway will be restricted from 10:30 to 12:00.
Traffic movement from Tsulukidze Square to the direction of M. Laghidze Street will be restricted.
The vehicles will drive through 17 Shindisi Heroes Street in the direction of Javakheti Street.
Herewith, a ramp connecting with Javakheti Street on Kakheti Highway will be closed and the movement of vehicles will be directed to Javakheti Street towards the Moscow Avenue.
Traffic will also be restricted to the direction city center. The traffic movement will be allowed from the Kakheti Highway to the ramp leading to Javakheti Street.
In addition, the Ministry of Internal Affairs would like to inform citizens that on May 31, Tbilisi, Mtskheta and Rustavi Service Centers and the Call Center of the Patrol Police Department will be closed. Citizens will be able to receive police services through Express Branch located on M. Laghidze Street from 09:00 to 18:00.